JCG1512S15
MFR.Part #
JCG1512S15
JLCPCB Part #
C7291517
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 1A 90% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS