JCE0348S24-H
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCE0348S24-H
Description
-40°C ~ 100°C 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 125mA 24-DIP Module, 7 Leads 24V 3 W 3 kV 36V 62368-1 75V 81% ITE (Commercial) Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS