JCE0348S12-H
MFR.Part #
JCE0348S12-H
JLCPCB Part #
C5659374
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 250mA 36V~75V 3W 3kV 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS