JCE0324S12
MFR.Part #
JCE0324S12
JLCPCB Part #
C5659362
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~36V 250mA 3W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS