JCE0312S24-H
MFR.Part #
JCE0312S24-H
JLCPCB Part #
C7291493
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 125mA 24V 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS