JCE0312S12-H
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCE0312S12-H
JLCPCB Part #
C6070373
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 250mA 3W 3kV 81% 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS