JCD0524S12
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCD0524S12
Description
-40°C ~ 100°C 1 1.25" Long x 0.80" Wide x 0.41" High (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) 1.6 kV 12V 18V 24-DIP Module, 7 Leads 36V 417mA 5 W 62368-1 83% ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS