JCB0348S24
MFR.Part #
JCB0348S24
JLCPCB Part #
C5659184
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 125mA 24V 36V~72V 3W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS