JCB0305D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCB0305D15
JLCPCB Part #
C5659163
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 3W 4.5V~9V 74% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS