JCA1048S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCA1048S15
JLCPCB Part #
C5744750
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 36V~75V 660mA 89% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS