JCA1048S12
Extended
MFR.Part #
JCA1048S12
JLCPCB Part #
C5744748
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 36V~75V 830mA 89% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS