JCA1012S12
MFR.Part #
JCA1012S12
JLCPCB Part #
C5744747
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 830mA 89% 9V~18V DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS