JCA1005S12
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCA1005S12
Description
-40°C ~ 100°C 1 1.00" long x 0.80" wide x 0.39" high (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm) 1.5 kV 10 W 12V 24-DIP Module, 7 Leads 4.5V 62368-1 830mA 85% 9V ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP,UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS