JCA0648S12
Extended
MFR.Part #
JCA0648S12
JLCPCB Part #
C5659145
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 36V~75V 500mA 6W 84% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS