JCA0248S15
MFR.Part #
JCA0248S15
JLCPCB Part #
C5744721
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 140mA 15V 2W 36V~75V 72% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS