JAH0224S24
MFR.Part #
JAH0224S24
JLCPCB Part #
C5743621
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1kV 21.6V~26.4V 24V 2W 68% 83mA Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS