JAH0224S15
MFR.Part #
JAH0224S15
JLCPCB Part #
C6280172
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 133mA 15V 1kV 21.6V~26.4V 2W 68% Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS