JAH0212D24
Extended
MFR.Part #
JAH0212D24
JLCPCB Part #
C5659252
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10.8V~13.2V 1kV 2 24V 2W 42mA 76% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS