JAH0205S24
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JAH0205S24
Description
-40°C ~ 100°C 1 1 kV 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 2 W 24-DIP module, 12 leads 24V 4.5V 5.5V 65% 83mA ITE (Commercial) Isolation module SCP,UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS