IZB0348S15
MFR.Part #
IZB0348S15
JLCPCB Part #
C7291059
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 36V~75V 3W 84% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS