IZB0312S15
MFR.Part #
IZB0312S15
JLCPCB Part #
C7291055
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 83% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS