IZB0305S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IZB0305S12
JLCPCB Part #
C7291050
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 12V 208mA 4.5V~9V 77% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS