IVB0115S15
MFR.Part #
IVB0115S15
JLCPCB Part #
C6968887
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 1.005W 13.5V~16.5V 15V 3kV 67mA 81% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS