IVB0105S24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IVB0105S24
JLCPCB Part #
C6069015
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 1.008W 24V 3kV 4.5V~5.5V 42mA 85% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS