IVB0105S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IVB0105S12
JLCPCB Part #
C6211389
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 12V 3kV 4.5V~5.5V 83% 83mA SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS