ITZ0948S24
MFR.Part #
ITZ0948S24
JLCPCB Part #
C7211634
Package
SIP,21.9x9.6mm
Description
1 18V~75V 24V 375mA 88% SIP,21.9x9.6mm Isolated Power Modules ROHS