ITU0324D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ITU0324D12
JLCPCB Part #
C5657742
Package
DIP,14x14mm
Description
1.6kV 125mA 12V 2 3W 83% 9V~36V DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS