ITR0305S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ITR0305S15
JLCPCB Part #
C6068944
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 15V 200mA 3W 3kV 4.5V~5.5V 88% SIP,11.7x7.5mm Isolated Power Modules ROHS