ITP0348S15
Mechanical Assembly
MFR.Part #
ITP0348S15
Description
-40°C ~ 75°C (Derating Applies) 0.67" L x 0.38" W x 0.48" H (17.0mm x 9.5mm x 12.2mm) 1 1.6 kV 15V 18V 200mA 3 W 6-SIP module, 5 leads 75V 82% ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS