ISX0648S24
Extended
MFR.Part #
ISX0648S24
JLCPCB Part #
C5741065
Package
SMD-7P,22x20.3mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 24V 250mA 6W 83% SMD-7P,22x20.3mm Isolated Power Modules ROHS