ISV0224D12
Extended
MFR.Part #
ISV0224D12
JLCPCB Part #
C6968818
Package
SMD-6P,14.7x14.4mm
Description
12V 2 2W 3kV 78% 83mA 9V~36V SMD-6P,14.7x14.4mm Isolated Power Modules ROHS