ISU0348S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISU0348S15
JLCPCB Part #
C6968815
Package
SMD-7P,19.1x15mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 200mA 3W 82% SMD-7P,19.1x15mm Isolated Power Modules ROHS