ISU0224D15-TR
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISU0224D15-TR
JLCPCB Part #
C5657605
Package
SMD-7P,19.1x15mm
Description
1.5kV 15V 2 2W 67mA 81% 9V~36V SMD-7P,19.1x15mm Isolated Power Modules ROHS