ISM0124D15
MFR.Part #
ISM0124D15
JLCPCB Part #
C5657523
Package
SMD-6P,18.9x13.7mm
Description
15V 1W 2 21.6V~26.4V 33mA 4kV 80% SMD-6P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS