ISB0148D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISB0148D15
JLCPCB Part #
C6968543
Package
SMD-7P,18.9x13.7mm
Description
1.5kV 15V 1W 2 33mA 36V~75V 81% SMD-7P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS