ISB0112S12-TR
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISB0112S12-TR
JLCPCB Part #
C6061654
Package
SMD-7P,18.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 12V 1W 79% 83mA 9V~18V SMD-7P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS