IML0205S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IML0205S15
JLCPCB Part #
C6968923
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 133mA 15V 2W 4.5V~5.5V 4kV 82% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS