IMB0112S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IMB0112S12
JLCPCB Part #
C6968734
Package
SIP,22x7.5mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 1W 4kV 81% 84mA SIP,22x7.5mm Isolated Power Modules ROHS