IMB0105S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IMB0105S12
JLCPCB Part #
C6061795
Package
SIP,22x7.5mm
Description
1 12V 1W 4.5V~5.5V 4kV 80% 84mA SIP,22x7.5mm Isolated Power Modules ROHS