IK2405SA
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IK2405SA
Description
-40°C ~ 85°C 0.46" length x 0.24" width x 0.40" height (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm) 1 1 kV 21.6V 250 mW 26.4V 4-SIP Module 50mA 5V 62% ITE (Commercial) Isolation module Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS