IHA0112D1509
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IHA0112D1509
Description
-40°C ~ 85°C -9V 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) 1 W 10.8V 13.2V 15V 2 33mA,55mA 6 kV 7-SIP module, 5 leads 76% ITE (Commercial) Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS