IEU0348D15
Extended
MFR.Part #
IEU0348D15
JLCPCB Part #
C7289016
Package
DIP,14x14mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 36V~75V 3W 85% DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS