IEU0312S15
Extended
MFR.Part #
IEU0312S15
JLCPCB Part #
C6061593
Package
DIP,14x14mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 87% 9V~18V DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS