IEU0305D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IEU0305D15
JLCPCB Part #
C6968452
Package
DIP,14x14mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 3W 4.5V~10V 85% DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS