IEU0248D12
Extended
MFR.Part #
IEU0248D12
JLCPCB Part #
C6968449
Package
DIP,14x14mm
Description
12V 2 36V~75V 83mA 84% DIP,14x14mm DC-DC Power Modules ROHS