IEU0224S15
Mechanical Assembly
MFR.Part #
IEU0224S15
Description
-40°C ~ 95°C (Derated) 0.55" long x 0.55" wide x 0.31" high (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) 1 1.5 kV 134mA 15V 18V 2 W 36V 62368-1 8-DIP module, 4 leads 87% ITE (Commercial) Isolation module OCP,SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS