IEU0212S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IEU0212S12
JLCPCB Part #
C6061586
Package
DIP,14x14mm
Description
1 1.5kV 12V 167mA 2W 87% 9V~18V Short Circuit Protection、Overload protection DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS