IES0105S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IES0105S15
JLCPCB Part #
C6968439
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 15V 4.5V~5.5V 67mA 83% SMD-5P,13.2x8.5mm DC-DC Power Modules ROHS