IES0105S12-TR
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IES0105S12-TR
JLCPCB Part #
C6275802
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 1.5kV 12V 1W 4.5V~5.5V 83% 84mA SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS