IEB0112S24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IEB0112S24
JLCPCB Part #
C6211367
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.008W 1.5kV 10.8V~13.2V 24V 42mA 81% SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS